سلام مهمان گرامی ، خوش آمدید. آیا این نخستین بازدید شماست ؟ وارد شده یا عضو شوید

انجمن های تخصصی علوم رایانه و هنرهای دیجیتال

کسب و کارهای اینترنتی
زمان کنونی: 25-11-2017، 08:27 AM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: samaneh69
آخرین ارسال: samaneh69
پاسخ 1
بازدید 448
محبوب کنید:

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
کسب و کارهای اینترنتی
سلام دوستان عزیز 

اینجا میخوام موضوعی رو مطرح و باز کنم تا همه بتونن به معرفی کارهای خودشون بپردازن. اینجا برای معرفی کسب و کارهای اینترنتی و استارتاپ ها و ایده های مفید است. 
اول از خودم شروع میکنم . ما یه تیم کوچیک و بدون سرمایه بودیم که با استفاده از ایده های هم اومدیم یه سایت برای *شما قادر به دیدن لینک ها نیستید ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید*، *شما قادر به دیدن لینک ها نیستید ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید*، *شما قادر به دیدن لینک ها نیستید ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید* و *شما قادر به دیدن لینک ها نیستید ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید* رو راه اندازی کنیم .  بعد از گذشت چند ماه امکانات خوب دیگه ای مانند *شما قادر به دیدن لینک ها نیستید ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید*، *شما قادر به دیدن لینک ها نیستید ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید*، *شما قادر به دیدن لینک ها نیستید ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید*، *شما قادر به دیدن لینک ها نیستید ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید* رو بهش اضافه کردیم و باعث کارافرینی شدیم. 
حتما میپرسید چجوری ؟ ما تعداد زیادی مترجم آنلاین در استان های مختلف استخدام کردیم و براشون شغل و درامد ایجاد کردیم و در حال حاضر هم داریم تعداد زیادی رو استخدام میکنیم.
پاسخ
 سپاس شده توسط Mohsen Omidvar

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
Star سئو سایت و بازاریابی اینترنتی sarahpaydar 0 650 16-08-2016، 04:17 PM
آخرین ارسال: sarahpaydar
  افزایش رونق در کسب و کار اینترنتی tarahisite 0 698 06-02-2016، 04:27 PM
آخرین ارسال: tarahisite

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان