سلام مهمان گرامی ، خوش آمدید. آیا این نخستین بازدید شماست ؟ وارد شده یا عضو شوید

انجمن های تخصصی علوم رایانه و هنرهای دیجیتال

correct camera
زمان کنونی: 28-06-2017، 03:12 AM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: marjan
آخرین ارسال: Mohsen Omidvar
پاسخ 4
بازدید 755
محبوب کنید:

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
correct camera
سلام
خسته نباشيد..

من بعد از اينكه دوربين مكس رو تنظيم كردم
زماني كه مي خوام از correct camera استفاده كنم متاسفانه كار رو خراب ميكنه و اصلا كار نميكنه
آيا استفاده از اين گزينه تنظيماتي داره؟
پاسخ
سلام
تنظیمات خاصی نداره
از چه دوربینی استفاده می کنید؟
*شما قادر به دیدن لینک ها نیستید ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید*
*شما قادر به دیدن لینک ها نیستید ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید*
خورشید باش که اگر خواستی بر کسی نتابی نتوانی.
پاسخ
 سپاس شده توسط marjan
(19-06-2016، 09:32 PM)Mohsen Omidvar نوشته است: *شما قادر به دیدن لینک ها نیستید ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید*سلام
تنظیمات خاصی نداره
از چه دوربینی استفاده می کنید؟

سلام...
Vray physical camera
استفاده میکنم ... correct camera باید دید دوربین من رو اصلاح کنه مگه نه؟ اما کلا از بین میبره دید دوربینم رو!!!
پاسخ
دوربین وی ری خودش این قابلیت رو داره 
از Vertical shift استفاده کنید.
توضیحات بیشتر :
https://www.vray.com/vray_for_3ds_max/manual/vrayphysicalcamera_examples.shtml
خورشید باش که اگر خواستی بر کسی نتابی نتوانی.
پاسخ
 سپاس شده توسط marjan

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان