سلام مهمان گرامی ، خوش آمدید. آیا این نخستین بازدید شماست ؟ وارد شده یا عضو شوید

انجمن های تخصصی علوم رایانه و هنرهای دیجیتال

*شما قادر به دیدن لینک ها نیستید ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید*

*شما قادر به دیدن لینک ها نیستید ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید*

*شما قادر به دیدن لینک ها نیستید ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید*


اصول درونی و بیرونی سئو
زمان کنونی: 19-07-2018، 02:18 AM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: mehrdadabd
آخرین ارسال: mehrdadabd
پاسخ 1
بازدید 693
محبوب کنید:

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اصول درونی و بیرونی سئو
#1
متريک هاي داخلي سايت در پروسه *شما قادر به دیدن لینک ها نیستید ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید* ، ليستي از اقداماتي را شامل مي شود که درون صفحات سايت اجرا مي گردند. در اولين گام مي بايست کلمات کليدي انتخاب گردد. انتخاب کلمات کليدي در بهترين فرم ليستي از آنها مي باشد که تمامي حول کلمه کليدي اصلي مي باشند. اين امر موجب مي شود که گوگل و ديگر موتورهاي جستجو اين ذهنيت را پيدا نمايند که تمامي صفحات سايت شما در محوريت يک کلمه کليدي انتخابي که همان در راستاي سئو سايت شما مي باشد و در نتيجه بهبود در رنکينگ خود در آن کلمه کليدي را خواهيد ديد.

متريک هاي داخلي سايت در سئو

متريک هاي داخلي در سئو سايت که در قالب متاتگ ها ، چگالي کلمات کليدي ، لينک دهي داخلي ، تنظيمات پيکربندي ، تايتل ها ، تيترهاي داخلي و ديگر المان موثر بيان مي گردد. در کنار اين ها متريک هاي بيروني سايت که در واقع در مفهوم اعتبار بخشي به سايت مي باشند در معناي بک لينک ها و لينک گذاري خارجي در پروسه سئو سايت معنا مي يابد.

لينک دهي داخلي کلمات کليدي در سئو سايت مي تواند تعداد دفعات تکرار و نيز اهميت آن کلمه کليدي را در سايت نشان دهد. عنوان صفحات ، تيترهاي داخلي نيز بسيار پر اهميت مي باشند و سعي نماييد کلمات کليدي خود را در عناوين و تيتر صفحات جايدهي نماييد. متاتگ عنوان ، متاتگ توضيحات در پروسه سئو سايت نيز در واقع بيانگر هدف و مقصود از ايجاد صفحه مي باشند پس دقت داشته باشيد که عنوان و نيز توضيحات مناسبي را براي هر صفحه انتخاب نماييد و از تکرار توضيحات براي تمامي صفحات بپرهيزيد.

 
اصول بيروني سايت در سئو

اصول بيروني سايت در سئو سايت در معناي و تعبيري از لينک هاي خارجي مي باشند که اعتبار را به سايت شما اهدا مي نمايند. گوگل در رنکينگ سايت از فاکتور اعتبار سايت استفاده مي نمايد و اين اعتبار را علاوه بر آيتم هايي که درون سايت وجود دارد از فاکتورهاي بيروني کسب مي نمايد. اگر در پروسه سئو سايت و بهينه سازي سايت ، از سايت هاي معتبر لينک دريافت نموده باشند در واقع اين اعتبار به سايت شما انتقال مي يابد که در پروسه سئو سايت و بهينه سازي شما الزامي مي باشد. هرچه قدر کلمه کليدي شما سخت تر باشد به اعتبار بيشتري از ديگر سايت ها نياز داريد و يا همان به بک لينک هاي معتبر بيشتري نياز داريد.
پاسخ
 سپاس شده توسط Mohsen Omidvar


پرش به انجمن:


کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان