سلام مهمان گرامی ، خوش آمدید. آیا این نخستین بازدید شماست ؟ وارد شده یا عضو شوید

انجمن های تخصصی علوم رایانه و هنرهای دیجیتال

معرفی نرم افزارهای دوبعدی برای انیمیشن سازی
زمان کنونی: 20-08-2017، 10:16 AM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: شهرراز
آخرین ارسال: Mehran
پاسخ 2
بازدید 562
محبوب کنید:

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
معرفی نرم افزارهای دوبعدی برای انیمیشن سازی
سلام رفقا .من عضو جدیدم اینجا . دوستانی که دستی بر آتش در انیمیشن دارند !
میشه به من نرم افزارای خوب ساخت انیمیشن های دو بعدی را معرفی کنید و اگر امکانش باشه لینک نسخه 64 آن را هم بگذارید ؟
از قبل به من نرم افزار tvpaint را معرفی کرده بودند که متاسفانه فقط نسخه 32 برا دانلود رایگان در اینترنت هست و لینکی هم که جناب محسن در تاپیکی در این فروم گذاشته بودند خرابه شوربختانه . سر به زیر
ممنون میشم کمکم کنید و این تاپیک هم بشه جایی برا معرفی نرم افزارای دو بعدی انیمیشن و لینک دانلودشون . مرسی از همه  dance
پاسخ
نرم افزارهای زیادی هست مثل فتوشاپ،افترافکت،اسکچ بوک،بلندر و ... اما نرم افزارهای زیر بصورت تخصصی برای اینکار ساخته شدن :

*شما قادر به دیدن لینک ها نیستید ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید*
*شما قادر به دیدن لینک ها نیستید ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید*

زرافه با گردن بلندش به طراوت برگها نزدیک است ،هر چند از خودش دور است..!!
پاسخ

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  دانلود مجموعه نرم افزارهای Toon Boom Mohsen Omidvar 0 988 15-07-2015، 07:00 PM
آخرین ارسال: Mohsen Omidvar
  ساخت انیمیشن های متحرک HTML5 , CSS3 با Hippo Animator 2 Mohsen Omidvar 2 4,286 06-10-2013، 12:14 PM
آخرین ارسال: Mohsen Omidvar
  طراحی شخصیت در انیمیشن دوبعدی mojtabavarshavi 6 8,674 14-04-2013، 07:49 PM
آخرین ارسال: Mehran

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان