سلام مهمان گرامی ، خوش آمدید. آیا این نخستین بازدید شماست ؟ وارد شده یا عضو شوید

انجمن های تخصصی علوم رایانه و هنرهای دیجیتال

دانلود موتور رندر منتال ری برای مایا
زمان کنونی: 17-12-2017، 08:14 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: Mohsen Omidvar
آخرین ارسال: computerwin
پاسخ 3
بازدید 977
محبوب کنید:

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Heart 
منتال‌ ری یک نرم‌افزار رندرینگ حرفه‌ای است که توسط شرکت منتال ایمیجز آلمان توسعه داده شده است. منتال ایمیج در دسامبر ۲۰۰۷ توسط انویدیا خریداری شد. همانگونه که از نام آن برداشت می‌شود منتال ری از ردیابی اشعه برای ایجاد تصاویر پشتیبانی می‌کند. منتال ری در ساخت بسیاری از فیلم‌های معروف مانند هالک، ماتریکس و جنگ ستارگان استفاده شده است. قابلیت اصلی منتال ری دست یابی به عملکرد بالا توسط پردازش موازی در ماشین‌های چند پردازنده است.
منتال‌ری به گونه‌ای طراحی شده است تا قابلیت الحاق به سایر نرم‌افزارها مانند مایا، اتوکد و یا تری دی اس مکس را داشته باشد.
NVIDIA.Mental.Ray.For.Maya.2017.v3.14.3.31

*شما قادر به دیدن لینک ها نیستید ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید*

حجم : 318 مگابایت
*شما قادر به دیدن لینک ها نیستید ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید*
خورشید باش که اگر خواستی بر کسی نتابی نتوانی.
پاسخ
 سپاس شده توسط saba
آموزش جامع موتور رندر منتال ری به زبان فارسی  :

[تصویر:  MentalRay_Maya_Box-600x600.jpg]

خورشید باش که اگر خواستی بر کسی نتابی نتوانی.
پاسخ
 سپاس شده توسط saba
Photo 
سلام
من یک Error  دارم !
من  NVIDIA Mental Ray For Maya 2016 v3.14.3.31 x64 رو دانلود و نصب کردم. اما در کرک کردن مشکل دارم. تصاویر:
مراحل طبق آموزش کرک طی شده است.
مرحله 1 :
[تصویر:  1.png]
مرحله 2 :
[تصویر:  2.png]
مرحله 3 :
[تصویر:  3.png]
مرحله 4 :
[تصویر:  4.png]
چکار کنم ؟ Sleepy انتظار
پاسخ

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  دانلود پلاگین وی ری V-Ray برای مایا Mohsen Omidvar 2 6,399 15-08-2017، 09:36 PM
آخرین ارسال: Mohsen Omidvar
Rainbow دانلود پلاگین exr-io ابزاری برای کامپوزیت در فتوشاپ Mohsen Omidvar 0 701 06-12-2016، 12:02 PM
  دانلود پلاگین Golaem Crowd ابزاری برای شبیه سازی جمعیت Mohsen Omidvar 6 5,277 28-10-2016، 03:50 PM
آخرین ارسال: blademlade
Rainbow دانلود موتور رندر ردشیفتRedshift 3D Mohsen Omidvar 2 1,251 16-10-2016، 07:14 PM
Rainbow دانلود موتور رندر Radeon Mohsen Omidvar 0 725 13-09-2016، 08:14 PM
  دانلود اسکریپت اتوریگ برای نرم افزار مایا Mohsen Omidvar 0 1,145 27-03-2016، 12:34 PM
  دانلود CharcoalEditor برای مایا Mohsen Omidvar 0 1,234 26-01-2016، 02:20 AM

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان