سلام مهمان گرامی ، خوش آمدید. آیا این نخستین بازدید شماست ؟ وارد شده یا عضو شوید

انجمن های تخصصی علوم رایانه و هنرهای دیجیتال

اموزش بک اپ گیری از هاست دانلود
زمان کنونی: 17-08-2017، 12:03 AM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: vahid71
آخرین ارسال: Mohsen Omidvar
پاسخ 6
بازدید 5613
محبوب کنید:

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اموزش بک اپ گیری از هاست دانلود
سلام دوستان .من یه هاست دانلود میخام بگیرم که قابلیت بکاپ گیری نداره.چجوری میتونم این کار رو بکنم...این اسکریپت هایی که موجوده چه جوری هاست؟؟؟ممنون راهنمایی کنیدrose
پاسخ
 سپاس شده توسط rpg4
چه هاستی میخوای بگیری ... چون اکثر هاستها این قابلیت رو دارن که از کنترل پنل هاست میتونی به این گزینه دسترسی داشته باشی .. بعضی هاستها هم به طور خودکار بک آپ میگیرن
*شما قادر به دیدن لینک ها نیستید ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید*
*شما قادر به دیدن لینک ها نیستید ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید*
خورشید باش که اگر خواستی بر کسی نتابی نتوانی.
پاسخ
 سپاس شده توسط vahid71 ، rpg4
من هاست دانلود از میزبان وب هاست
که این قابلیت رو نداره....
پاسخ
(04-11-2012، 10:08 PM)vahid71 نوشته است: *شما قادر به دیدن لینک ها نیستید ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید*من هاست دانلود از میزبان وب هاست
که این قابلیت رو نداره....
وحید جان لطفا فارسی تایپ کن .. منظورتو نفهمیدم
پاسخ
 سپاس شده توسط vahid71
من هاست دانلود از میزبان وب هاست خریدم
که این قابلیت رو نداره
محسن جون این فارسی نیست؟؟؟؟؟؟؟؟
منظورمم بک اپ اتومات بود
پاسخ
برای بک آپ گیری خودکار باید با پشتیبانی هاست تماس بگیرین .. (که البته اکثر هاستها برای اینکار هزینه بیشتری دریافت میکنند )
از ماژولها و اسکریپتهای بک آپ گیری خودکار هم میتونی استفاده کنی
پاسخ
 سپاس شده توسط rpg4

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
Rainbow آموزش اتصال ساب دامین به هاست Mohsen Omidvar 0 639 16-02-2016، 10:47 PM
  8 نکته مهم ویژه انتخاب بهترین شرکت هاست maryamhost 0 1,450 17-04-2014، 10:29 AM
آخرین ارسال: maryamhost
  خرید هاست vahid71 5 5,731 19-08-2012، 11:21 PM
  انتقال اطلاعات در کمترین زمان در هاست لینوکس Mohsen Omidvar 0 1,948 22-07-2012، 11:21 PM
  آموزش ایجاد دامنه ی مجازی در لوکال هاست | Localhost Mohsen Omidvar 0 2,079 06-06-2012، 07:23 PM

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان