سلام مهمان گرامی ، خوش آمدید. آیا این نخستین بازدید شماست ؟ وارد شده یا عضو شوید

انجمن های تخصصی علوم رایانه و هنرهای دیجیتال

*شما قادر به دیدن لینک ها نیستید ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید*

*شما قادر به دیدن لینک ها نیستید ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید*

کمک برای تغییر طرح بندی پنجره نمایش ایمیل
زمان کنونی: 13-12-2018، 08:29 AM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 3 مهمان
نویسنده: asal.mosavi
آخرین ارسال: asal.mosavi
پاسخ 1
بازدید 270
محبوب کنید:

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
کمک برای تغییر طرح بندی پنجره نمایش ایمیل
سلام،

آیا می توان طرح چیدمان ایمیل را تغییر داد، مثل اینکه ما می توانیم با فرصت ها و غیره انجام دهیم؟

من در حال حاضر JSON ساخت ایمیل خواننده EDITABLE را پاک کرده ام، یک فیلد جدید ایجاد کرده ام و طرح بندی پنجره ی خواننده را تغییر دادم.

اما طرح به نحوی که انتظار نداشت تغییر نکرده است. تنها راهی که من پیدا کردم برای تغییر زمینه من ایجاد شده بود با استفاده از ویرایش دسته جمعی.

من به تازگی کارآموز پشتیبانی نرم افزار شرکتی شده ام و باید این کار را انجام دهم. ممنون میشم کمکم کنین

هر گونه راهنمایی در مورد این موضوع بدین ممنون میشم؟

با تشکر
پاسخ
 سپاس شده توسط Mohsen Omidvar

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  تغییر نام پیشرفته با نرم افزار Advanced Renamer Mohsen Omidvar 0 1,095 11-02-2017، 02:12 PM
آخرین ارسال: Mohsen Omidvar
Heart دانلود اینستاگرام برای ویندوز Mohsen Omidvar 0 1,579 01-05-2016، 02:48 PM
آخرین ارسال: Mohsen Omidvar
  ارسال ایمیل انبوه vahid71 5 7,095 07-01-2016، 11:24 PM
آخرین ارسال: osameh
Photo ایمیل های خود را با Aqua Mail دریافت کنید sargonco 0 1,431 20-12-2015، 03:39 PM
آخرین ارسال: sargonco
  باركد QR چيست؟ + دانلـــود نرم افزار بارکد خوان برای موبایل و رایانه Mohsen Omidvar 1 4,198 02-03-2014، 12:55 PM
آخرین ارسال: alirezakalbasi

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 3 مهمان