سلام مهمان گرامی ، خوش آمدید. آیا این نخستین بازدید شماست ؟ وارد شده یا عضو شوید

انجمن های تخصصی علوم رایانه و هنرهای دیجیتال

paint deform
زمان کنونی: 27-07-2017، 09:00 AM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: brock
آخرین ارسال: Mohsen Omidvar
پاسخ 4
بازدید 3068
محبوب کنید:

امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 4.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
paint deform
یه سوالی داشتم.در paint deform میشه شکل براش عوض کنیم یا یه شکل دیگه خودمون بهش بدیم؟
یا در کل توی مکس همچین کاری مثه زیبراش میشه انجام داد؟
باتشکر
پاسخ
(31-10-2013، 12:02 AM)brock نوشته است: *شما قادر به دیدن لینک ها نیستید ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید*یه سوالی داشتم.در paint deform میشه شکل براش عوض کنیم یا یه شکل دیگه خودمون بهش بدیم؟
یا در کل توی مکس همچین کاری مثه زیبراش میشه انجام داد؟
باتشکر
سلام
میشه شکل براش رو تغییر داد ولی نه مثل زیبراش
برای دسترسی به تمام امکانات با کلیک راست در منوبار Ribbon رو فعال کنید واز تب freeform براشهای مختلف رو انتخاب کنید.
براشهای مکس برای اسکالپت مناسب نیستن و معمولا برای تغییر فرم استفاده میشن
*شما قادر به دیدن لینک ها نیستید ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید*
*شما قادر به دیدن لینک ها نیستید ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید*
خورشید باش که اگر خواستی بر کسی نتابی نتوانی.
پاسخ
سلام
ممنون ولی من هر چی گشتم نتونستم توی ribbonها پیداشون کنم.
مثلا یه براش مربعی یا مستطیلی میخوام
پاسخ
چنین براشی وجود نداره .. پیشنهاد میکنم از زیبراش یا مادباکس استفاده کن که برای اینکار مناسب ترن ...
خورشید باش که اگر خواستی بر کسی نتابی نتوانی.
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان