سلام مهمان گرامی ، خوش آمدید. آیا این نخستین بازدید شماست ؟ وارد شده یا عضو شوید

انجمن های تخصصی علوم رایانه و هنرهای دیجیتال

Cutدر 3DSMAX 2014
زمان کنونی: 28-03-2017، 06:21 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: brock
آخرین ارسال: brock
پاسخ 3
بازدید 2611
محبوب کنید:

امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 4.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Cutدر 3DSMAX 2014
من توی کات کردن این مشکلو دارم.
[تصویر:  31760762242104348796.jpg]
درباره مشکل بیشتر توضیح میدم.زمانی که میخوام از cut استفاده بکنم مثلا از یک نقطه شروع به cutکردن میکنم ولی زمانیکه اونو مثلا توی پلیگان موردنظر جابه جا میکنم ورتکسی که درحال حاظر متصل به نشانه موس است از دوطرف به خطوط اطراف متصل میشود
این کلیپیه که تو انیترنت درباره این مشکل پیدا کردم ولی حل کردنش پیدا نشد.تو چندجا آپلود کردم
*شما قادر به دیدن لینک ها نیستید ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید*
MediaFire

*شما قادر به دیدن لینک ها نیستید ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید*
پاسخ
 سپاس شده توسط Mohsen Omidvar
این مشکلات بیشتربرای نسخه های کرک شده پیش میاد
تاپیک زیر رو بخون و فایل 3dsmax.ini رو یه بار حذف کن
اگه مشکلت حل نشد مکس رو حذف کن و دوباره نصب کن
راه در جهان یکی است و آن راه راستی است.
پاسخ
 سپاس شده توسط brock ، petzl
دستت درد نکنه اقا محسن
درست شدa8
پاسخ
 سپاس شده توسط Mohsen Omidvar ، petzl

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  3dsmax zarefateme 2 1,019 05-01-2016، 04:33 PM
آخرین ارسال: zarefateme
Information امکانات و ابزارهای اضافه شده به 3ds max 2014 Mohsen Omidvar 0 2,109 31-03-2013، 06:19 PM
آخرین ارسال: Mohsen Omidvar

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان