سلام مهمان گرامی ، خوش آمدید. آیا این نخستین بازدید شماست ؟ وارد شده یا عضو شوید

انجمن های تخصصی علوم رایانه و هنرهای دیجیتال

مشکل در ساختار فایل های سیستم
زمان کنونی: 23-06-2017، 08:08 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: mela1
آخرین ارسال: Mohsen Omidvar
پاسخ 4
بازدید 4260
محبوب کنید:

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشکل در ساختار فایل های سیستم
Exclamation 
سلام
من چند وقتی بود که سایتم با چندتا مشکل روبرو بود از جمله مشکل دامنه(با www و / ادرس را وارد می کردم یک صفحه جدید حساب می شد)و یا صفحه بندی کردن تگ ها و... که مشکلات رفع شد ولی الان گوگل نمی تواند با سایت ارتباط برقرار کند و اطلاعات را بروز کند و این پیغام رو Google couldn't access your site because of a server connectivity issue می دهد.من نام فایل هایی که در آن ها تغییر ایجاد کردم و یا اینکه با نسخه های اماده عوض کردم رو برداشتم که الان ضمیمه ی این پست کردم.لطفا اگر می تونید دانلود کنید و ببینید مشکلی در ساختار این فایل ها ایجاد نکردم.خیلی ممنون میشم چون گوگل رنک سایت رو صفر کرده و الان هم نمی تونه به سایت وصل بشه.با تشکر
*شما قادر به دیدن لینک ها نیستید ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید*
پاسخ
مشکل از سرور سایته
شما از هاست رایگان استفاده میکنی؟
اگه از هاست رایگان استفاده میکنی
ممکنه وقتی که رباتهای گوگل به سایتتون سر زدن سایت در دسترس نبوده
و باعث بوجود اومدن چنین مشکلی شده
یک احتمال دیگه هم داره
ممکنه شما فایلی (یک صفحه html )که موقع ثبت نام سایتتون برای تایید سایت از سایت گوگل دانلود کردین و در روت سایتتون قرار داده بودید رو به اشتباه حذف کردین(و یا اگه از تگ استفاده کردین تگها رو حذف کردین)
*شما قادر به دیدن لینک ها نیستید ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید*
خورشید باش که اگر خواستی بر کسی نتابی نتوانی.
پاسخ
 سپاس شده توسط mela1 ، Mehran
Exclamation 
متشکر ولی من از سرور رایگام استفاده نمی کنم و حساب کاربری گوگل وبمستر هم فعال هست.بسیار متشکر از جوابتون
پاسخ
 سپاس شده توسط Mohsen Omidvar
در سایت *شما قادر به دیدن لینک ها نیستید ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید* ثبت نام کنید
و یه مدت سایتتونو چک کنید ببینید همیشه به اینترنت دسترسی داره
اگه مشکلی داشت با پشتیبانی هاستتون تماس بگیرید
خورشید باش که اگر خواستی بر کسی نتابی نتوانی.
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان