سلام مهمان گرامی ، خوش آمدید. آیا این نخستین بازدید شماست ؟ وارد شده یا عضو شوید

انجمن های تخصصی علوم رایانه و هنرهای دیجیتال

بازیابی اطلاعات هارد
زمان کنونی: 29-07-2017، 04:08 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: ali11
آخرین ارسال: lousi_35763542
پاسخ 2
بازدید 2370
محبوب کنید:

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
بازیابی اطلاعات هارد
با سلام خدمت اساتید گرامی
یه مشکل بزرگی برام پیش اومده خواهش میکنم هرکی فکری به نظرش میرسه بهم بگه واقعا نیازمندم
لپ تاپ من دو ماه پیش افتاد زمین تمام زنگی من تواون بود از عکسهای یادگاری گرفته تا فایل حسابداری شرکت
فرستادم تهران به خانه سخت افزاری ایرانیان اونا با اون همه ادعاشون نتونستن کاری انجام بدن سوال من اینه
تهران جایی یا شخصی هست که تو این کار خبره باشه بتونه اطلاعات منو دربیاره چون من شهرستان هستم اطلاعی ندارم خواهش میکنم کسی اگه چیزی میدونه منو راهنمایی کنه چون واقعا گرفتارم فیلم و عکسا به جهنم فایل های حسابداری خیلی برام مهمه حقیقتا ورشکست میشم کسی بتونه برای خاطر خدا منو راهنمایی کنه دست شو میبوسم
شماره تلفن من 09144038308-04133309416
پاسخ
 سپاس شده توسط Mohsen Omidvar ، lousi_35763542
(02-09-2014، 11:07 AM)ali11 نوشته است: *شما قادر به دیدن لینک ها نیستید ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید*با سلام خدمت اساتید گرامی
یه مشکل بزرگی برام پیش اومده خواهش میکنم هرکی فکری به نظرش میرسه بهم بگه واقعا نیازمندم
لپ تاپ من دو ماه پیش افتاد زمین تمام زنگی من تواون بود از عکسهای یادگاری گرفته تا فایل حسابداری شرکت
فرستادم تهران به خانه سخت افزاری ایرانیان اونا با اون همه ادعاشون نتونستن کاری انجام بدن سوال من اینه
تهران جایی یا شخصی هست که تو این کار خبره باشه بتونه اطلاعات منو دربیاره چون من شهرستان هستم اطلاعی ندارم خواهش میکنم کسی اگه چیزی میدونه منو راهنمایی کنه چون واقعا گرفتارم فیلم و عکسا به جهنم فایل های حسابداری خیلی برام مهمه حقیقتا ورشکست میشم کسی بتونه برای خاطر خدا منو راهنمایی کنه دست شو میبوسم
شماره تلفن من 09144038308-04133309416
سلام
ممکنه جایی که برای تعمیر فرستادین از روش ریکاوری نرم افزاریی استفاده کرده باشن و یا لپ تاپتون خیلی آسیب دیده باشه،در اینگونه موارد با استفاده از دستگاههای ریکاوری (روش سخت افزاری)میشه تا حدودی اطلاعات رو بازیابی کرد
به سایت زیر مراجعه کنید که ارائه دهنده دستگاههای تعمیر و بازیابی هارد هستند:
*شما قادر به دیدن لینک ها نیستید ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید*
اطلاعات بیشتر در مورد این شرکت :
پارسه شعبه 1|دفتر مرکزی-دپارتمان سخت افزار (آمــوزش ،فروش و تعمیرات):
تهران،مـیدان انقلاب اسـلامـی،ابتدای خیابان کارگـر جنوبــی،کـوچه گشــتاسب،پلاک 5،طـبقه 2و4
خط ویژه
07 07 48 66 - 021
(آموزش،تعمیرات و فروش)

E-mail : info@parseh.asia
informatic.parseh@gmail.com
yahoo massenger id: hscgroup2006
- - - - - - - - - - - - - - -
پارسه شعبه 3|گارانتی پارسه-تعمیرات فوق تخصصی و خدمات پشتیبانی (گارانتی و تعمیرات):
تهران.خیابان میرداماد،مجتمع تجاری پایتخت،طبقه سوم،واحد ۳۶۵ تلفن:02188190515
پاسخ
 سپاس شده توسط Mohsen Omidvar ، rpg4

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  دانلود نرم افزار تعمیر بد سکتور هارد Repair Harddisk Bad Sector Mohsen Omidvar 0 5,246 10-05-2013، 09:28 PM
آخرین ارسال: Mohsen Omidvar

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان