سلام مهمان گرامی ، خوش آمدید. آیا این نخستین بازدید شماست ؟ وارد شده یا عضو شوید

انجمن های تخصصی علوم رایانه و هنرهای دیجیتال

دانلود پلاگین های aescripts + aeplugins JUN 2015
زمان کنونی: 25-11-2017، 03:35 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: Mohsen Omidvar
آخرین ارسال: Mohsen Omidvar
پاسخ 5
بازدید 3957
محبوب کنید:

امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
دانلود پلاگین های aescripts + aeplugins JUN 2015
Heart 
دانلود اسکریپتها و پلاگین های aescripts + aeplugins JUN 2015 

*شما قادر به دیدن لینک ها نیستید ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید*
حجم : 123 مگابایت

ابزارهای ساخت انیمیشن و موشن گرافیک در افتر افکت +آموزش :

[تصویر:  AE_Animation_Box.jpg]

*شما قادر به دیدن لینک ها نیستید ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید* 

لیست اسکریپتها و پلاگین های  aescripts + aeplugins JUN 2015  :
iExpressions 1.14-
pt_EffectSearch_v3.1
AE_Stereo scripts
AE3D_Export
duik_14.23 (free)
MB_Newton_2.1
Plexus 2.8
pt_Panorama_v2.4
ConnectLayers
pt_ImportSubtitles
pt_EffectSearch_v3.1
compsfromspreadsheet_v5

skybox 
AEInfoGraphics
Easy Arrows 
Sliced Box 
Polyline 
Paravent
Auto Crop 
rift
AE3D Exporter - new
iExpressions
mip by maxaae
Panoramic 
Skydome 
خورشید باش که اگر خواستی بر کسی نتابی نتوانی.
پاسخ
 سپاس شده توسط Ehsan ، amir3d ، masoumeh ، lousi_35763542 ، samira jahanbin
این لینک هم مشکل داره. دانلود نمیشه.
پاسخ
سلام
بر روی دانلود کلیک کنید
در صفحه باز شده بر روی دانلود با سرعت محدود کلیک کنید و فایل مورد نظر را دانلود نمایید.
پاسخ
 سپاس شده توسط masoumeh
سلام و ممنون از زحمتی که کشیدید، فقط من دنبال اسکریپت polyline بودم که در لیستی که از اسکریپت ها اینجا گذاشتید هست، اما در بسته ای که دانلود کردم نبود، ممنون میشم اگه امکان داره اون رو هم برای دانلود بزارید. بازم سپاس فراوان.
پاسخ
 سپاس شده توسط Mohsen Omidvar
(02-12-2015، 10:55 PM)younes نوشته است: *شما قادر به دیدن لینک ها نیستید ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید*سلام و ممنون از زحمتی که کشیدید، فقط من دنبال اسکریپت polyline بودم که در لیستی که از اسکریپت ها اینجا گذاشتید هست، اما در بسته ای که دانلود کردم نبود، ممنون میشم اگه امکان داره اون رو هم برای دانلود بزارید. بازم سپاس فراوان.

سلام ،این لیست رو کاربری که این مجموعه رو منتشر کرده  گذاشته و من در این مورد اطلاعی ندارم،اما باز هم اگه این اسکریپت رو پیدا کردم حتما لینک دانلودش رو در ادامه این تاپیک قرار خواهم داد.
مانا باشید. rose
پاسخ
 سپاس شده توسط saba ، younes

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
Rainbow دانلود پلاگین genarts sapphire برای افتر افکت Mohsen Omidvar 2 1,249 16-10-2016، 07:12 PM
  دانلود پلاگین موکا برای افتر افکت و پریمیر Mohsen Omidvar 0 769 06-07-2016، 09:57 AM
Rainbow دانلود پلاگین Video Copilot Saber Mehran 0 1,059 06-03-2016، 03:38 PM
آخرین ارسال: Mehran
Rainbow دانلود آخرین ورژن پلاگین HeatDistortion Mohsen Omidvar 2 1,787 13-01-2016، 02:37 PM
  دانلود پلاگین Zaxwerks ProAnimator Mohsen Omidvar 0 1,726 22-06-2015، 05:48 PM
Rainbow دانلود پلاگین نیوتن Newton برای افترافکت Mohsen Omidvar 0 2,363 07-06-2015، 02:25 PM
Rainbow دانلود پلاگین Red Giant Complete Suite Mohsen Omidvar 0 1,191 01-06-2015، 10:20 PM

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان