سلام مهمان گرامی ، خوش آمدید. آیا این نخستین بازدید شماست ؟ وارد شده یا عضو شوید

انجمن های تخصصی علوم رایانه و هنرهای دیجیتال

دانلود پلاگین وی ری برای رویت
زمان کنونی: 24-09-2017، 12:27 AM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان
نویسنده: Mohsen Omidvar
آخرین ارسال: eftekhary2010
پاسخ 7
بازدید 7206
محبوب کنید:

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
دانلود پلاگین وی ری برای رویت
دانلود پلاگین وی ری برای رویت V-Ray for Revit
[تصویر:  pro11.jpg]

Vray For Revit 2015 :
*شما قادر به دیدن لینک ها نیستید ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید*
حجم : 161 مگابایت
Vray For Revit 2016 :
*شما قادر به دیدن لینک ها نیستید ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید*
حجم : 161 مگابایت

آموزش صفر تا صد رویت :

خورشید باش که اگر خواستی بر کسی نتابی نتوانی.
پاسخ
 سپاس شده توسط lousi_35763542 ، baloot ، arnika.m
crack nadare ?
Error Lisance mide
پاسخ
 سپاس شده توسط Mohsen Omidvar ، Ehsan
نقل قول: settysevencrack nadare ?
Error Lisance mide

متاسفانه ورژن نهایی هنوز منتشر نشده،بعد از انتشار ورژن نهایی در اولین فرصت کرک فایل ها رو در ادامه همین تاپیک ارسال می کنیم.این ورژن تا 6 ماه رایگانه .. برای دریافت لایسنس باید در سایت chaosgroup.com اکانت بسازید و لایسنس رایگان دریافت کنید.

توضیحات بیشتر:

V-Ray beta 0505 for Revit (x64)

To get license create an account or login at chaosgroup.com
you will get 6 month license to use it free.

Installation guides, help files and manuals for our products can be found at *شما قادر به دیدن لینک ها نیستید ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید* and in the downloaded package

V-Ray for Revit features include:

A familiar interface, with easy-to-use quality presets

Special global overrides for diagrammatic renderings

Advanced post-processing with V-Ray Frame Buffer

V-Ray’s stereoscopic camera for VR output

V-Ray for Revit supports:

Revit Architecture 2015, 2016

Revit MEP 2015, 2016

Revit Structure 2015, 2016

Revit Building Design Suite 2015, 2016
خورشید باش که اگر خواستی بر کسی نتابی نتوانی.
پاسخ
 سپاس شده توسط baloot ، arnika.m
سلام لطفا  ضمن خسته نباشی به مدیر این سایت  ومطالب خوبش   پلاگین  ویری  را دانلود کردم  اما هر کاری کردم نصب نشد  اگر امکانش است  راهنمای طریقه نصب ویری در رویت  را در سایت قراردهید    باتشکر فراوان
پاسخ
 سپاس شده توسط صبغت
مهندس این که لطف کردی و گذاشتی لایسنس میخواد ی راهی پیشنهاد کن
مرسی
پاسخ
 سلام مهندس جان این که لطف کردی و گذاشتی لایسنس میخواد ی راهی پیشنهاد کن 
پاسخ
آقا من کاراصلیم با رویته 
ما هرکاری کردیم نتونستیم این vray رو لایسنس کنیم وارد رویت که میشیم پیغام میده فعال نیست و هرکاری کردم تا توسایت chaosgroup فعالش کنم نتونستم خواهشا اگر انجام دادید کمک کنید
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان