انجمن های تخصصی علوم رایانه و هنرهای دیجیتال
نصب نسخه قدیمی برنامه ها در آیفون یا آیپد قدیمی - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی علوم رایانه و هنرهای دیجیتال (https://www.forum.cgaria.com)
+-- انجمن: رایانه (https://www.forum.cgaria.com/forum-236.html)
+--- انجمن: موبایل (https://www.forum.cgaria.com/forum-39.html)
+---- انجمن: نرم افزار موبایل (https://www.forum.cgaria.com/forum-41.html)
+---- موضوع: نصب نسخه قدیمی برنامه ها در آیفون یا آیپد قدیمی (/thread-1119.html)نصب نسخه قدیمی برنامه ها در آیفون یا آیپد قدیمی - yasin1199 - 16-08-2016

آیفون یا آیپد قدیمی شما هنوز هم قدرتمند است . ممکن است برای نسخه جدید برنامه ها دیگر جواب ندهد ، ولی این به آن معنا نیست که قدرت خود را از دست داده است . دستگاه شما اگر از نسخه های قدیمی نرم افزارها استفاده کند ، هنوز هم قدرت خود را حفظ کرده است . با آموزش نصب نسخه قدیمی برنامه ها در آیفون یا آیپد قدیمی  همراه باشید .

با آموزش نصب نسخه قدیمی برنامه ها در آیفون یا آیپد قدیمی از سری آموزش های وب سایت دیجیتال فارسی در خدمت شما هستیم که به شما آموزش دهیم که چگونه نسخه های قدیمی نرم افزار ها  را بر روی آیفون و یا آیپد قدیمی خود نصب کنید . اپل دارای یک اپ استور است که شما توسط آن به طور مستقیم می توانید به جدیدترین نسخه نرم افزارهای IOS دسترسی پیدا کنید . وقتی که شما از یک آیفون یا آپید قدیمی استفاده می کنید ، ممکن نسخه های جدید نرم افزارها با دستگاه شما سازگار نباشند . برای شروع یک جستجو در اپ استور اپل انجام دهید . به عنوان مثال شما برای یک نرم افزار جستجو می کنید ولی در توضیحات آن نوشته شده که این نرم افزار با IOS 7 ، ۸ و یا IOS 9 سازگار است . بنابراین این نسخه از نرم افزار بر روی آیفون شما که از IOS 5 بهره می برد نصب نمی شود . حال اگر شما به این نرم افزار نیاز داشته باشید باید چه اقدامی انجام دهید ؟ آیا نسخه های قبلی این نرم افزار در دسترس است ؟ بله نگران نباشید ، شما می توانید نسخه قدیمی این نرم افزار که با دستگاه شما سازگار است را دانلود کنید .
[تصویر:  ximg_5790f4892ef87.png.pagespeed.gpjpjwp...jpg?5f86ec]
تذکر عمومی : این ترفند تنها برای نرم افزارهایی کار می کند که حداقل یک بار برای نسخه سیستم عامل شما بروز رسانی شده باشند . این را هم ذکر کنیم که شما نمی توانید از ورژن یک نرم افزار که ۶ ماه بعد از تاریخ انقضای IOS 5 منتشر شده است بر روی دستگاه خود استفاده کنید .
آموزش نصب نسخه قدیمی برنامه ها در آیفون یا آیپد قدیمی 
اگر دستگاهی داشتید که با IOS 5 راه اندازی شده باشد ، سعی کنید ورژن هایی از نرم افزارها را دانلود کنید که زمان انتشار آن ها به سیستم شما نزدیک باشد . اگر از نسخه نرم افزارهایی که با نسخه سیستم عامل شما سازگار نباشد استفاده کنید ، در بیشتر مواقع برای نصب با مشکل مواجه خواهید شد . اگر شما نسخه فعلی یک نرم افزار را خریداری یا دانلود کنید ، اگر از یک نسخه جدیدتر از یک نرم افزار برای دیوایس آی او اس خود استفاده کنید و یا از نسخه ویندوز و یا مک Itunes استفاده کنید ، آن گاه نسخه های قدیمی تر نرم افزار ها برای شما قابل دسترسی خواهد بود . اگر شما به وسیله این ابزار ها نسخه های قدیمی را دانلود کنید ف خواهید توانست از آن نسخه های قدیمی برای دیگر دیوایس های نیز استفاده کنید .
برای شروع با نصب نرم افزار Comic Zeal شروع می کنیم . برای دریافت نسخه سازگار با ورژن IOS شما باید از نسخه ویندوز و یا مک Itunes استفاده کنید . اگر از آیفون و یا آیپد خود برای جستجو نرم افزار استفاده کنید هیچگونه نتیجه ای را مشاهده نخواهید کرد .
اگر نرم افزار ITunes را بر روی سیستم خود نصب کرده اید آن را باز کنید و اگر آن را بر روی سیستم خود ندارید می توانید از آخر همین پست آن را دانلود کنید . از قسمت جستجو نام نرم افزاری که قصد نصب کردن آن را دارید وارد کنید . بر روی ” Get ” یا ” Buy ” کلیک کنید . بسته به اینکه رایگان و یا پولی باشد .
[تصویر:  ximg_57910974c8339.png.pagespeed.gpjpjwp...png?5f86ec]
اگر بر روی دانلود و یا خردی کلیک کنید دیگر لازم نیست منتظر باشید تا نرم افزار بر روی رایانه شما بارگذاری شود . وقتی که نرم افزار را خریداری کردید ، اگر قبلا این نرم افزار را خریداری کرده اید بر روی ” Purchased ” کلیک کنید . بعد از خرید بعد رو ” Install ” کلیک کنید .
[تصویر:  ximg_57911a6ca7963.png.pagespeed.gpjpjwp...png?5f86ec]
وقتی بر رو نصب کلیک کردید ، پیغامی برای شما ظاهر می شود که می گوید آیا تمایل به نصب نسخه های قدیمی تر این نرم افزار دارید یا نه . برای دانلود ورژن قدیمی بر روی ” Download ” کلیک کنید تا قدیمی ترین نسخه موجود از نرم افزار را دانلود کنید .
[تصویر:  ximg_57910c8454aca.jpg.pagespeed.gpjpjwp...jpg?5f86ec]
امیدوارم آموزش نصب نسخه قدیمی برنامه ها در آیفون یا آیپد قدیمی برای شما عزیزان مفید واقع شده باشد .

*شما قادر به دیدن لینک ها نیستید ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید*

منبع : *شما قادر به دیدن لینک ها نیستید ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید*