انجمن های تخصصی علوم رایانه و هنرهای دیجیتال
نکاتی چند در مورد آی دی ام - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی علوم رایانه و هنرهای دیجیتال (https://www.forum.cgaria.com)
+-- انجمن: رایانه (https://www.forum.cgaria.com/forum-236.html)
+--- انجمن: نرم افزار | سخت افزار | اینترنت و شبکه (https://www.forum.cgaria.com/forum-9.html)
+---- انجمن: نرم افزار (https://www.forum.cgaria.com/forum-10.html)
+---- موضوع: نکاتی چند در مورد آی دی ام (/thread-765.html)نکاتی چند در مورد آی دی ام - aliwma - 03-06-2015

15 – راه اندازی صدای هشدار :برای اطلاع از پایان دانلود نیازی نیست به مانیتور خیره شوید تا دانلود پایان یابد شما با فعال کردن صدای پایان یافتن دانلود میتوانید از پایان یافتن دانلود مطلع گردید . برای این منظور به منو option رفته و سپس به قسمت sounds بروید و برای هر یک از اتفاقات برناه صدای خاصی را در نظر بگیرید ..
16 – ادامه دانلود در صورت قطع شدن اینترنت در صورتی که اتصال اینترنت شما در حین دانلود قطع شود با مراجعه به بخش option dial-up می توانید اطلاعات مربوط به کانکشن اصلی را وارد نمایید تا برنامه در این هنگام به صورت خودکار و اتوماتیک ادامه دانلود را انجام دهد
17 – دانلود ردیفی فایل ها با اینترنت دانلود منیجر با مراجعه به قسمت tasks add batch download شما می توانید فایل هایی که ردیفی نامگذاری شده اند را دانلود نمایید .
18 – کنترل سرعت دانلود idm در صورتی که مایل نیستید دانلود منیجر کلیه پهنای باند مصرفی *شما قادر به دیدن لینک ها نیستید ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید*شما را استفاده نمایید در منو ها در قسمت محدودیت سرعت می توانید آن را مدیریت کنید و از باقی پهنای باند وای فای خود استفاده کنید.
نکته :اینترنت وای فای نیز دیتا را با امواج ارسال می کند که آن نیز دارای مضراتی است تا می توانید از مودم سیمی بدون وایفا استفاده نمایید


RE: نکاتی چند در مورد آی دی ام - lousi_35763542 - 03-06-2015

خیلی ممنون rose ولی فکر میکنم اعداد از یک شروع میشن  :)))