انجمن های تخصصی علوم رایانه و هنرهای دیجیتال
با افزونه Bing wallpaper تصاویرپس‌زمینه زیبایBing را در موتور جست‌جوی گوگل تجربه کنید - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی علوم رایانه و هنرهای دیجیتال (https://www.forum.cgaria.com)
+-- انجمن: رایانه (https://www.forum.cgaria.com/forum-236.html)
+--- انجمن: نرم افزار | سخت افزار | اینترنت و شبکه (https://www.forum.cgaria.com/forum-9.html)
+---- انجمن: اینترنت و شبکه (https://www.forum.cgaria.com/forum-17.html)
+----- انجمن: مرورگرها (https://www.forum.cgaria.com/forum-18.html)
+----- موضوع: با افزونه Bing wallpaper تصاویرپس‌زمینه زیبایBing را در موتور جست‌جوی گوگل تجربه کنید (/thread-87.html)با افزونه Bing wallpaper تصاویرپس‌زمینه زیبایBing را در موتور جست‌جوی گوگل تجربه کنید - ali_aot - 23-05-2012

اگر تاکنون از موتور جست‌جوی bing استفاده کرده باشید، حتما نظرتون به تصاویر زیبای پس زمینه آن جلب شده است. شما می‌توانید تصاویر زیبایی را در پس‌زمینه موتور جست‌جوی گوگل نیز قرار دهید. حتی می‌توانید این تصاویر را به صورت تصادفی و روزانه تغییر دهید تا از عکس‌ها دل زده نشید و یا تصاویر مربوط به موتور جست‌جوی bing را در پس‌زمینه گوگل مشاهده کنید.
برای این کار فقط کافیست افزونه Bing wallpaper for Google homepage را از *شما قادر به دیدن لینک ها نیستید ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید* دانلود و بر رو مرورگر گوگل کروم خود نصب کنبد
پس از نصب این برنامه آیکون افزونه Bing را در مرورگر خود مشاهده می‌کنید. با کلیک راست بر روی آیکون و انتخاب گزینه Options می توانید به کروم دستور دهید که با هر بار باز کردن سایت گوگل، تصویر زیبای امروز را به شما نمایش دهد یا با هر بارگذاری مرورگر کروم، تصویر مورد علاقه شما هم بارگذاری شود.

ضمنا اگر بر روی آیکون Bing کلیک کنید، تصویر پس زمینه انتخابی گوگل، به شکل یه تصویر مجزا در تب جدیدی نمایش داده خواهد شد تا بتوانید به راحتی آن را در رایانه خود ذخیره کنید.