انجمن های تخصصی علوم رایانه و هنرهای دیجیتال
خطاها و باگ های رایج در مکس | 3ds max | Error - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی علوم رایانه و هنرهای دیجیتال (https://www.forum.cgaria.com)
+-- انجمن: رایانه (https://www.forum.cgaria.com/forum-236.html)
+--- انجمن: هنرهای دیجیتال (https://www.forum.cgaria.com/forum-29.html)
+---- انجمن: طراحی،انیمیشن و بازی سازی (https://www.forum.cgaria.com/forum-33.html)
+----- انجمن: نرم افزارهای سه بعدی (https://www.forum.cgaria.com/forum-35.html)
+------ انجمن: تری دی استودبو مکس | 3Ds Max (https://www.forum.cgaria.com/forum-79.html)
+------ موضوع: خطاها و باگ های رایج در مکس | 3ds max | Error (/thread-94.html)

صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8

RE: خطاها و باگ های رایج در مکس | 3ds max | Error - elahe - 17-08-2017

(17-08-2017، 10:31 PM)elahe نوشته است: *شما قادر به دیدن لینک ها نیستید ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید*
(17-08-2017، 09:30 PM)Mohsen Omidvar نوشته است: *شما قادر به دیدن لینک ها نیستید ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید*سرپیس پکهای 2017 رو نصب کنید اگه باگ داشته باشه حل میشه ، پیشنهاد میکنم آفلاین نصب کنید و دسترسی مکس به اینترنت رو مسدود کنید.

*شما قادر به دیدن لینک ها نیستید ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید*
اینو نصب کردم.(پک سه)
آفلاین هم بودم.
ری استارت هم کردم ولی بازم به همون شکله.  Sleepy Huh
ممنونم کار خاص دیگه ای انجام ندادم
فقط با ناراحتی خاموش کردم و بعد از یه رب دوباره روشنش کردم و اجرا شد.
خیییلی خیییلی سپاس

RE: خطاها و باگ های رایج در مکس | 3ds max | Error - Mohsen Omidvar - 18-08-2017

(17-08-2017، 11:14 PM)elahe نوشته است: *شما قادر به دیدن لینک ها نیستید ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید*ممنونم کار خاص دیگه ای انجام ندادم
فقط با ناراحتی خاموش کردم و بعد از یه رب دوباره روشنش کردم و اجرا شد.
خیییلی خیییلی سپاس

خواهش میکنم، موفق باشید

RE: خطاها و باگ های رایج در مکس | 3ds max | Error - یلدا - 04-09-2017

سلام من برنامه  تری دی مکس رو نصب کردم اما درست اجرا نمیشه تو قسمت چهار نما به جای چهار نما عکس برنامه یا فایلهای که باز کردم قبلش رو نشون میده یا تصویر زمینمو مشکلش چیه؟ Sad Sad

RE: خطاها و باگ های رایج در مکس | 3ds max | Error - Mohsen Omidvar - 04-09-2017

(04-09-2017، 01:59 PM)یلدا نوشته است: *شما قادر به دیدن لینک ها نیستید ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید*سلام من برنامه  تری دی مکس رو نصب کردم اما درست اجرا نمیشه تو قسمت چهار نما به جای چهار نما عکس برنامه یا فایلهای که باز کردم قبلش رو نشون میده یا تصویر زمینمو مشکلش چیه؟ Sad Sad

سلام
این مشکل بیشتر بخاطر گرافیک پیش میاد،درایور کارت گرافیک رو آپدیت کنید.

RE: خطاها و باگ های رایج در مکس | 3ds max | Error - بهار - 15-09-2017

سلام.
هنگام باز کردن فایل مکس این اخطار میاد.
Object reference not set to an instance of an objec. at MaxWpfContent.SaveRibbonConfigCommand.SaveConfigurationFile(StringschemeConfigFilename)
من شب قبل با همین فایل کار کردم ولی امروز این اخطار اومد و هیچ فایلی باز نمیشه و اگه حتی باز شه، ذخیره نمیشه.
میشه راهنماییم کنین.
خیلی ممنون.

RE: خطاها و باگ های رایج در مکس | 3ds max | Error - Mohsen Omidvar - 16-09-2017

(15-09-2017، 04:33 PM)بهار نوشته است: *شما قادر به دیدن لینک ها نیستید ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید*سلام.
هنگام باز کردن فایل مکس این اخطار میاد.
Object reference not set to an instance of an objec. at MaxWpfContent.SaveRibbonConfigCommand.SaveConfigurationFile(StringschemeConfigFilename)
من شب قبل با همین فایل کار کردم ولی امروز این اخطار اومد و هیچ فایلی باز نمیشه و اگه حتی باز شه، ذخیره نمیشه.
میشه راهنماییم کنین.
خیلی ممنون.

سلام
لطفا توضیحاتی که در صفحه اول تاپیک هست رو بخونید و  طبق راهنمایی ها عمل کنید،اگه مشکلتون حل نشد اطلاع بدین :
*شما قادر به دیدن لینک ها نیستید ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید*

RE: خطاها و باگ های رایج در مکس | 3ds max | Error - Mahdi6413 - 14-03-2018

سلام من یک مشکل اساسی با ویری در مکس 2017 دارم واون اینه که وی ری دام وویری ‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍پلن نمی تونن در صحنه های داخلی سایه ایجاد کنن یا اصلا سایه سازی نمیکنن !!!! اصلا مگه داریم مگه میشه استادم میگه میشه ولی من نمیتونم تو رایانه خودم اجرا کنم !!!! موندم مشکل چیه؟ تا حالا سه بار حذف ونصب مجدد کردم حتی ویندوز روکمپلت عوض کردم وابدیتش کردم مردم که درست بشه نشد که نشد توروخدا کمکم کنید مشکل حل بشه یعنی بیخیال ورژن 2017 بشم برم ورژن پایین؟حتی مشکل از کرکش نبود چون همه چی درسته وکار میکنه ولی مشکل مذکور همچنان باقی است!!؟ Sleepy Sleepy Sleepy Sleepy Sleepy

RE: خطاها و باگ های رایج در مکس | 3ds max | Error - Mohsen Omidvar - 14-03-2018

(14-03-2018، 05:49 AM)Mahdi6413 نوشته است: *شما قادر به دیدن لینک ها نیستید ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید*سلام من یک مشکل اساسی با ویری در مکس 2017 دارم واون اینه که وی ری دام وویری ‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍پلن نمی تونن در صحنه های داخلی سایه ایجاد کنن یا اصلا سایه سازی نمیکنن !!!! اصلا مگه داریم مگه میشه استادم میگه میشه ولی من نمیتونم تو رایانه خودم اجرا کنم !!!! موندم مشکل چیه؟ تا حالا سه بار حذف ونصب مجدد کردم حتی ویندوز روکمپلت عوض کردم وابدیتش کردم مردم که درست بشه نشد که نشد توروخدا کمکم کنید مشکل حل بشه یعنی بیخیال ورژن 2017 بشم برم ورژن پایین؟حتی مشکل از کرکش نبود چون همه چی درسته وکار میکنه ولی مشکل مذکور همچنان باقی است!!؟ Sleepy Sleepy Sleepy Sleepy Sleepy

سلام
ورژن وی ری رو تغییر بدین یه ورژن دیگه نصب کنید.

RE: خطاها و باگ های رایج در مکس | 3ds max | Error - ali20661 - 01-06-2018

سلام. من مکس 2012 نصب کردم و باهاش چند مدل خیلی ساده هم درست کردم و توی مدلها از آبجکت آماده هم استفاده کردم. بعد که vray رو نصب مبکنم، اون فایلهای قبلی رو باز نمی‌کنه و خطا میده. هر دو ورژن 2.40.03 و 3.20.02 رو امتحان کردم. مشکل از کجاست؟

RE: خطاها و باگ های رایج در مکس | 3ds max | Error - ali20661 - 01-06-2018

یادم رفت بگم که خود نرم افزار و مدلهای آماده‌ای که داره به درستی اجرا میشه و فقط همین فایلهای من مشکل داره.

RE: خطاها و باگ های رایج در مکس | 3ds max | Error - Mohsen Omidvar - 02-06-2018

(01-06-2018، 05:39 PM)ali20661 نوشته است: *شما قادر به دیدن لینک ها نیستید ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید*یادم رفت بگم که خود نرم افزار و مدلهای آماده‌ای که داره به درستی اجرا میشه و فقط همین فایلهای من مشکل داره.

احتمالا فایلها رو با یه فرمت دیگه ذخیره کردین ، با فرمت مکس دخیره کنید.

RE: خطاها و باگ های رایج در مکس | 3ds max | Error - ali20661 - 02-06-2018

نه؛ با فرمت max. ذخیره کردم!