سلام مهمان گرامی ، خوش آمدید. آیا این نخستین بازدید شماست ؟ وارد شده یا عضو شوید

انجمن های تخصصی علوم رایانه و هنرهای دیجیتال

ارور بسته شدن ناگهانی 3ds max 2016
زمان کنونی: 20-08-2017، 06:02 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: hamed_Sarhangian
آخرین ارسال: hamed_Sarhangian
پاسخ 5
بازدید 1365
محبوب کنید:

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ارور بسته شدن ناگهانی 3ds max 2016
با سلام

از دیروز برنامه مکسم موقع رندر گرفتن ارور میده و بسته میشه

پروژه ام داخلیه

میشه کمکم کنید که چیکار باید کنم ؟

مشخصات کامپیوتر : ویندوز 10 - سی دی 2016 - رم 8 - سی پی یو
پاسخ
سلام
روشهایی که در لینک زیر پیشنهاد شده تست کنید اگه مشکل حل نشد .. اطلاع بدین تا بیشتر راهنمایی کنیم:
*شما قادر به دیدن لینک ها نیستید ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید*
*شما قادر به دیدن لینک ها نیستید ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید*
خورشید باش که اگر خواستی بر کسی نتابی نتوانی.
پاسخ
(08-05-2016، 09:00 AM)Mohsen Omidvar نوشته است: *شما قادر به دیدن لینک ها نیستید ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید*سلام
روشهایی که در لینک زیر پیشنهاد شده تست کنید اگه مشکل حل نشد .. اطلاع بدین تا بیشتر راهنمایی کنیم:

ابن روش دیروز رفتم ولی مشکل حل نشد : منوی customize برین وبعدload custom ui scheme بعد مسیر  C:\Program Files\Autodesk\3ds Max 2013\en-US\UI

و defaultui رو انتخاب کن
پاسخ
مکس رو ببندید.
از مسیر زیر :
C:\Users\AppData\Local\Autodesk\3dsMax\2014 - 64bit\ENU
فولدر ENU رو حذف کنید.
خورشید باش که اگر خواستی بر کسی نتابی نتوانی.
پاسخ
مشکل از نورهای target light بود.حذف کردم و نور vray ies دادم خوب شد

با تشکر
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان