سلام مهمان گرامی ، خوش آمدید. آیا این نخستین بازدید شماست ؟ وارد شده یا عضو شوید

انجمن های تخصصی علوم رایانه و هنرهای دیجیتال

رندر در رویت معماری Render using Revit Architecture
زمان کنونی: 28-06-2017، 03:12 AM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: Mohsen Omidvar
آخرین ارسال: Mohsen Omidvar
پاسخ 1
بازدید 1845
محبوب کنید:

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
رندر در رویت معماری Render using Revit Architecture
چندی پیش یکی از همکاران معمار در مورد رندر نرم افزار رویت از من پرسید و ذکر کرد که شنیده است رندر در این نرم افزار از 3dmax قوی تر هست !!!!!!! (این جمله 100 درصد غلط هست) دلیلش رو هم در ادامه ذکر می کنم :

باید عرض کنم که رندر در نرم افزار رویت دقیقا سیستم رندر mentalray نرم افزار 3dmax هست باهمان شرایط رندر و با همان متریالها.

شرکت Autodesk در ارتباط با رندر اینگونه بیان می کند که بهتر است بجای رندر در محیط Autocad یا Revit ، از محیط 3dmax استفاده شود (دلایل زیادی هم دارد که وارد بحث این دلایل نمی شوم) .

اما اگر بخواهیم رتبه بندی کنیم و اگر به رندر 3dmax بالاترین امتیاز را با نمره 100 بدهیم آنگاه رندر Revit نمره 95 و رندرAutocad نمره 50 را خواهد گرفت .

و جالبتر این هست که اگر در revit متریال و نور بدهیم 3dmax تمام این متریال و نورها می شناسد و نیازی به دوباره کاری نیست . بنابراین با خیال راحت با revit متریال و نور بدین و بعدش با 3dmax افکت اضافه کنید و رندر بگیرید .
*شما قادر به دیدن لینک ها نیستید ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید*
*شما قادر به دیدن لینک ها نیستید ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید*
خورشید باش که اگر خواستی بر کسی نتابی نتوانی.
پاسخ
 سپاس شده توسط Maxo

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  lynda.com | آموزش autodesk revit Mohsen Omidvar 0 1,741 05-12-2012، 04:39 PM
  آموزش کامل رویت 2017 Revit Mohsen Omidvar 0 1,724 26-10-2012، 09:28 PM
  پله و نرده در رویت 2013 Mohsen Omidvar 0 1,786 27-08-2012، 01:43 PM
  بررسی Revit های 3 گانه :Architecture , Structure , MEP Mohsen Omidvar 0 2,020 27-08-2012، 01:23 PM

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان