سلام مهمان گرامی ، خوش آمدید. آیا این نخستین بازدید شماست ؟ وارد شده یا عضو شوید

انجمن های تخصصی علوم رایانه و هنرهای دیجیتال

مستقیم کردن لینکهای رپیدشیر Rapidshare و هات فایل و سایتهای دیگر
زمان کنونی: 25-11-2017، 08:33 AM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: Mohsen Omidvar
آخرین ارسال: Mohsen Omidvar
پاسخ 1
بازدید 2023
محبوب کنید:

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مستقیم کردن لینکهای رپیدشیر Rapidshare و هات فایل و سایتهای دیگر
شما هم از کسانی هستید که توی اینترنت زیاد دانلود میکنید؟ مطمئنا همتون با سایتهای معروف رپیدشیر Rapidshare و هات فایل HotFile اشنا هستید؟ سایتهایی که فضای رایگان در اختیار ملت قرار میدن ولی سرعت اکانت رایگانشون طوریه که هر کسی پشیمون میشه از دانلود کردن! چون باید مبلغی رو ماهیانه یا سالیانه به حسابشون واریز کنید تا بهتون اکانت پریمیوم بدن و بتونید لینکاشون رو با قابلیت Resume دانلود کنید. خب امروز بنده دو سایت کاملا وطنی رو میخوام بهتون معرفی کنم که با لیچ کردن فایلها بر روی سرور خودشون ، لینکهای رپیدشیر Rapidshare و هات فایل HotFile و ... رو براتون مستقیم میکنه با قابلیت Resume! اینطوری دیگه هیچ مشکلی با سایتهای رپیدشیر Rapidshare و هات فایل HotFile و .. نخواهید داشت و براحتی میتونید با سرعت بالا دانلود کنید.

تنها مشکل این سایتها هم اینه که فایلهایی تا سقف 100 مگابابت رو بطور رایگان پشتیبانی میکنه و برای دانلود و لیچار کردن فایلهای بالای 100 مگابایت بایستی پول بدید. خودتون سر بزنید و یه نگاه بکنید مطمئنم بدردتون میخوره. من که خودم ازش خیلی استفاده ها کردم. امیدوارم شما هم بکارتون بیاد.
*شما قادر به دیدن لینک ها نیستید ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید*
*شما قادر به دیدن لینک ها نیستید ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید*
اینم چند سایت دیگه برای لیچ کردن :
خورشید باش که اگر خواستی بر کسی نتابی نتوانی.
پاسخ
 سپاس شده توسط petzl

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  آموزش تکه تکه کردن فایل با نرم افزار Win Rar baloot 0 1,960 12-01-2015، 01:12 PM
آخرین ارسال: baloot
  سرعت سینک فایل در دارپ باکس دوبرابر شد! Mohsen Omidvar 0 1,791 12-07-2014، 01:52 PM
آخرین ارسال: Mohsen Omidvar

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان