سلام مهمان گرامی ، خوش آمدید. آیا این نخستین بازدید شماست ؟ وارد شده یا عضو شوید

انجمن های تخصصی علوم رایانه و هنرهای دیجیتال

ویوپورت جدید مکس
زمان کنونی: 21-07-2017، 07:09 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: brock
آخرین ارسال: Mohsen Omidvar
پاسخ 4
بازدید 3688
محبوب کنید:

امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ویوپورت جدید مکس
من زمانیکه مثلا به یک plane یک مپ دادم وقتی که اونو Freezeمیکنم مپش حذف میشه البته از توی ویوپورت
کسی میدونه چجوری میشه درستش کرد؟

تو مکسای قبلتر زمانی که میخواستیم برای ویوپورت پس زمینه انتخاب کنیم یه گزینه به نام lock zoom/panکه تو مکس 2014عوض شده.از کجا میتونم این گزینه رو پیدا کنم؟
پاسخ
 سپاس شده توسط Mohsen Omidvar
(21-11-2013، 12:37 AM)brock نوشته است: *شما قادر به دیدن لینک ها نیستید ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید*من زمانیکه مثلا به یک plane یک مپ دادم وقتی که اونو Freezeمیکنم مپش حذف میشه البته از توی ویوپورت
کسی میدونه چجوری میشه درستش کرد؟

تو مکسای قبلتر زمانی که میخواستیم برای ویوپورت پس زمینه انتخاب کنیم یه گزینه به نام lock zoom/panکه تو مکس 2014عوض شده.از کجا میتونم این گزینه رو پیدا کنم؟

برای سوال اولت ابتدا باید روی پلن کلیک راست کنی و به پنجره object properties مراجعه کنی و تیک گزینه show frozen in gray رو برداری و بعد از اون آبجکتتو فریز کنی

سوال دوم : در مکس 2014 قابیلت جدیدی اضافه شد به نام 2D Pan Zoom Mode که جایگزین lock zoom/pan شد
آموزش استفاده از قابلیت 2D Pan Zoom Mode به روایت تصویر :
[تصویر:  2d-pan-zoom.jpg]
*شما قادر به دیدن لینک ها نیستید ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید*
*شما قادر به دیدن لینک ها نیستید ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید*
خورشید باش که اگر خواستی بر کسی نتابی نتوانی.
پاسخ
 سپاس شده توسط brock
دستت درد نکنه محسن آقا یه سوال دیگه هم داشتم
قسمت cut من یه مشکل داره.بعد دیدم همین مشکلو افراد دیگه ای رو دارن.
[تصویر:  31760762242104348796.jpg]
این کلیپیه که تو انیترنت درباره این مشکل پیدا کردم ولی حل کردنش پیدا نشد/ *شما قادر به دیدن لینک ها نیستید ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید*
چجوری حل میشه؟
باتشکر
پاسخ
لینک باز نشد ..
لطفا برای هر سوال یک موضوع جدید ایجاد کن ..
در مورد مشکلت هم بیشتر توضیح بده لطفا ... rose
خورشید باش که اگر خواستی بر کسی نتابی نتوانی.
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان