سلام مهمان گرامی ، خوش آمدید. آیا این نخستین بازدید شماست ؟ وارد شده یا عضو شوید

انجمن های تخصصی علوم رایانه و هنرهای دیجیتال

شبیه سازی در fumefx
زمان کنونی: 25-06-2017، 09:51 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: brock
آخرین ارسال: Mohsen Omidvar
پاسخ 4
بازدید 3328
محبوب کنید:

امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 4.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
شبیه سازی در fumefx
سلام
من زمانی که میخوام با waveletشبیه سازی کنم.وقتی شروع شبیه سازی رو میزنم پنجره شبیه سازی باز و بسته میشه و هیچ عملی انجام نمیگیره.کسی میدونه قضیش چیه؟Huh
پاسخ
 سپاس شده توسط Mohsen Omidvar
یه بار تنظیماتی که در این تاپیک گفتم رو انجام بده :
*شما قادر به دیدن لینک ها نیستید ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید*

اگه مشکلت حل نشد ... یه بار با استفاده از نرم افزارهایی که کدهای رجیستری رو هم حذف میکننن(مثل your unistaller) فیوم اف ایکس رو حذف کن و دوباره نصب کن
*شما قادر به دیدن لینک ها نیستید ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید*
خورشید باش که اگر خواستی بر کسی نتابی نتوانی.
پاسخ
آقا محسن نشد.زمانیکه extra detail روشن باشه ولی waveletروشن نباشه و با defaultشبیه سازی میکنم هیچ مشکلی پیش نمیاد.
زمانیکه waveletرو در قسمت generalفعال میکنم و شبیه سازی رو میزنم یه پنجره باز و بسته میشه.
حالا با تنظیمات بالا زمانی که در قمست sim.modeگزینه waveletرو انتخاب میکنم و شبیه سازی رو شروع میکنم این ارور رو میده
[تصویر:  do.php?imgf=138859411096421.jpg]

اینا مشکلاتی بودن که داشتم.بعضی وقتا برعکس عمل میکنن یعنی برای اولی ارور میده و برای دومی پنجره باز و بسته میشه.بعضی وقتا هم دکمه شبیه سازی(Start simulation)غیرفعال میشه.در صورتهای بالا در قسمت previewارور frame missing داده میشه.به نظر شما مشکل از نرم افزاره؟
پاسخ
از طریق Sim.mode ... مد سیمولیشن رو به wavelet تغییر دادی؟
اگه تغییر دادی و باز هم مشکل داری :
برو به general settings و Paths رو تغییر مسیر بده
از طریق Sim.mode در بالای صفحه Default رو انتخاب کن و سیمولیت کن

پیشنهاد میکنم یه بارهم فایل 3ds max.ini رو حذف کن : *شما قادر به دیدن لینک ها نیستید ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید*
خورشید باش که اگر خواستی بر کسی نتابی نتوانی.
پاسخ
 سپاس شده توسط brock

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  کلید میانبر بک تکه سازی mofo2019 2 1,701 15-07-2015، 09:56 PM
آخرین ارسال: Mahdi_green

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان