سلام مهمان گرامی ، خوش آمدید. آیا این نخستین بازدید شماست ؟ وارد شده یا عضو شوید

انجمن های تخصصی علوم رایانه و هنرهای دیجیتال

راهنمایی برای شروع کار با 3dmax
زمان کنونی: 25-11-2017، 03:43 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: minoooooo
آخرین ارسال: Mohsen Omidvar
پاسخ 6
بازدید 3244
محبوب کنید:

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
راهنمایی برای شروع کار با 3dmax
Heart 
سلام دوستان من یه چیزای سطحی در مورد 3دی مکس و کار کردن باهاش میدونم،تصمیم دارم به صورت حرفه ای دنبال کنم الان سوالم از شما اینه که باید از کجا شروع کنم ؟اگه حرفه ای بشم درامد خوبی میتونم داشته باشم؟ میدونم که اگه بخوام و سعی ام رو بکنم میتونم و استعدادش رو هم دارم فقط میخوام مطمعن بشم که به دردم میخوره و ارزش زحمت کشیدن رو داره چون من اطلاعی در مورد بازار کارش ندارم ، لطفا اگه میشه به سوالاتم پاسخ بدید و راهنماییم کنید که چجوری یاد بگیرم از کجا شروع کنم بدون اینکه وقتم تو این کلاسهایی که خوب هم اموزش نمیدن تلف بشه ،خوشحال میشم بدونم شماها چجوری به این مرحله رسیدین .
خیلی ممنون از همه rose
پاسخ
 سپاس شده توسط Mohsen Omidvar
سلام
حرفه ای کار کنید درآمدش خوبه اما قبل از هر چیز باید هدفتون رو مشخص کنید .. مکس کاربردهای مختلفی داره ،در زمینه معماری ،طراحی صنعتی،بازی سازی ،انیمیشن،جلوه های ویژه ، موشن گرافیک،پرینت سه بعدی و ... در چه زمینه ای میخواهید فعالیت کنید؟
مکس فقط یک ابزاره برای حرفه ای شدن باید خلاق باشید و تلاش کنید 
از آموزشهای مقدماتی شروع کنید .. سعی کنید یک ابجکت ساده انتخاب کنید و مدلسازی کنید.
بعد از یادگیری مکس سعی کنید در کنار مکس زیبراش یا مادباکس هم کار کنید.
*شما قادر به دیدن لینک ها نیستید ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید*
*شما قادر به دیدن لینک ها نیستید ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید*
خورشید باش که اگر خواستی بر کسی نتابی نتوانی.
پاسخ
 سپاس شده توسط minoooooo ، Ehsan
مرسی بابت پاسخگویی سریع ، مشکل منم دقیقا همینه که نمیدونم کدام یک به دردم میخوره واسه همین ازتون راهنمایی خواستم ، بین طراحی صنعتی و انیمیشن کدوم کار براش بیشتره؟
پاسخ
 سپاس شده توسط Mohsen Omidvar
طراحی صنعتی
پاسخ
 سپاس شده توسط minoooooo
برای طراحی صنعتی 3d max خوبه یا مایا ؟؟؟؟
پاسخ
(08-09-2015، 01:08 AM)sentak نوشته است: *شما قادر به دیدن لینک ها نیستید ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید*برای طراحی صنعتی 3d max خوبه یا مایا ؟؟
برای طراحی صنعتی معمولا از 3Ds Max و catia,Rhino,solidworks,Pro/e استفاده می کنن
پاسخ

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  راهنمایی در مورد نرم افزار ریگ udkmax 3 1,109 24-01-2017، 12:45 AM
آخرین ارسال: arnika.m
  3dmax akram70 2 1,247 20-01-2016، 01:40 AM
  کرش کردن برنامه موقع شروع رندر Ariamisagh 1 1,950 17-12-2015، 06:48 PM

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان