سلام مهمان گرامی ، خوش آمدید. آیا این نخستین بازدید شماست ؟ وارد شده یا عضو شوید

انجمن های تخصصی علوم رایانه و هنرهای دیجیتال

*شما قادر به دیدن لینک ها نیستید ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید*

*شما قادر به دیدن لینک ها نیستید ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید*

ترفندهای 3Ds Max
زمان کنونی: 23-07-2019، 04:26 PM
کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان
نویسنده: Mohsen Omidvar
آخرین ارسال: Mohsen Omidvar
پاسخ 32
بازدید 114946
محبوب کنید:

امتیاز موضوع:
  • 4 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ترفندهای 3Ds Max
سلام ممنون از اموزش های خوبتون. فقط یه سوال داخل این لینک اموزشی ندیدم

میدونید حجم متوسط یک درخت سه بعدی چیزی حدود 20 مگا بایته؟ بعد اگه 6 تا از اونا رو بخواهید داخل فایلتون import کنید حدود 120 مگ به حجم فایلتون اضافه میشه. یعنی حتی اگر اونها رو به حالت display as box درارید باز کلی از رمتون اشغال میشه و موقع هربار save کردن کلی عذاب میکشید. در vray با استفاده از proxy این مصیبت رو به زمان رندر محدود میکنید و موقع edit کردن حداقل دیگه مشکلی ندارید. اینهم لینک آموزشش.
پاسخ
یه زمینه داشتم با خرده سنگ ! نمیدونستم چطور باید درست کنم. منم یه سنگ کشیدم و مرتب کپی کرده حالا بخاطر همین سیستم هنگ میکنه رندر تست هم نمیگیره. چیکار کنم؟ ممکنه راهنمایی کنین؟
پاسخ
میبخشین اما باز هم یسوال دیگه چون خیلی مبتدی هستم. چطور میتونم پرسپکتیو ایزومتریک بگیرم؟ و یا خطوطم رو مثل راندو کنم؟
پاسخ
سلام خوبین؟
ببخشید من میخوام یه گلدون رو تو فایل مکس export کنم به 3ds میزنم ارور میده که آبجکتای برگاش faceهاش زیاده .وقتی هم اکسپورت میشه اصلا برگاشو نمیاره.
میشه بگین چیکار کنم؟ سر به زیر
پاسخ
دوستان لطفا به قوانین انجمن احترام بگذارید و برای سوالتون موضوع جدید ایجاد کنید، سوالات شما با ترفندهای تریدی اس مکس مرتبط نیست.
برای ایجاد موضوع جدید به لینک زیر مراجعه کنید و بر روی ایجاد موضوع جدید کلیک کنید :

*شما قادر به دیدن لینک ها نیستید ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید* | *شما قادر به دیدن لینک ها نیستید ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید* | *شما قادر به دیدن لینک ها نیستید ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید*
خورشید باش که اگر خواستی بر کسی نتابی نتوانی.
پاسخ
خیلی ممنون از اطلاعات بسیار خوبی گه میگذارید براتون آرزوی موفقیت دارم خیلی زیاد 
rose
پاسخ
 سپاس شده توسط Mohsen Omidvar
بسیار ممنون از مطالب عالی تون. موفق باشید. rose rose
پاسخ
 سپاس شده توسط Mohsen Omidvar
 با نصب اپلیکیشن سی جی آریا می توانید جدیدترین ترفندها و مطالب گرافیک رایانه ای را دنبال نمایید.
دانلود رایگان از کافه بازار :
*شما قادر به دیدن لینک ها نیستید ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید* | *شما قادر به دیدن لینک ها نیستید ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید* | *شما قادر به دیدن لینک ها نیستید ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید*
خورشید باش که اگر خواستی بر کسی نتابی نتوانی.
پاسخ
 سپاس شده توسط marjan

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان