سلام مهمان گرامی ، خوش آمدید. آیا این نخستین بازدید شماست ؟ وارد شده یا عضو شوید

انجمن های تخصصی علوم رایانه و هنرهای دیجیتال

دانلود اسکریپت Fold_Fx_CGAria_Repk موشن گرافیک در مکس
زمان کنونی: 28-07-2017، 09:12 AM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: Mohsen Omidvar
آخرین ارسال: Mohsen Omidvar
پاسخ 7
بازدید 2761
محبوب کنید:

امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
دانلود اسکریپت Fold_Fx_CGAria_Repk موشن گرافیک در مکس
Rainbow 
[تصویر:  Fold_Fx_CGAria_Repk.jpg]
دانلود اسکریپت Fold_Fx_CGAria_Repk اسکریپت موشن گرافیک در مکس :

.rar   Fold_Fx_CGAria_Repk.rar (اندازه: 38.78 KB / تعداد دفعات دریافت: 225)

دانلود آموزش موشن گرافیک با اسکریپت Fold Fx :
*شما قادر به دیدن لینک ها نیستید ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید*
حجم :90 مگابایت
کیفیت : HD
فرمت: MP4
*شما قادر به دیدن لینک ها نیستید ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید*
خورشید باش که اگر خواستی بر کسی نتابی نتوانی.
پاسخ
 سپاس شده توسط arnika.m ، Mehran ، amirrostayizadeh
با سلام
این اسکریپت نصب نمیشود 
با هر روش ( البته ابتدا طبق آموزشی که قرار دادید ) و ترفندی روی انواع مکس ها ( 2009 تا 2016 _ 32 و 64 بیتی ) امتحان کردم 
متاسفانه نصب نشد 
لطفا راهنمایی کنید
با تشکر
پاسخ
 سپاس شده توسط amirrostayizadeh
(04-04-2016، 05:25 PM)jahangir نوشته است: *شما قادر به دیدن لینک ها نیستید ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید*با سلام
این اسکریپت نصب نمیشود 
با هر روش ( البته ابتدا طبق آموزشی که قرار دادید ) و ترفندی روی انواع مکس ها ( 2009 تا 2016 _ 32 و 64 بیتی ) امتحان کردم 
متاسفانه نصب نشد 
لطفا راهنمایی کنید
با تشکر

سلام
اسکریپت تست شده و نصب میشه ... کجا مشکل دارید؟
پاسخ
با سلام
میشه لطفا اسکریپت رو به صورت لینک مستقیم قرار بدین؟
ممنونم
پاسخ
(19-04-2016، 12:07 PM)rezaaliy نوشته است: *شما قادر به دیدن لینک ها نیستید ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید*با سلام
میشه لطفا اسکریپت رو به صورت لینک مستقیم قرار بدین؟
ممنونم

لینک مستقیمه .. کافیه رو فایل  *شما قادر به دیدن لینک ها نیستید ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید* (اندازه: 38.78 KB ) کلیک کنید
پاسخ
سلام
من نمیتونم دانلود کنم. به صفحه ورود به سایت منتقل می شم... در حالی که در سایت وارد شدم... تازه ثبت نام کردم
پاسخ
(06-01-2017، 01:46 PM)soldierofGod نوشته است: *شما قادر به دیدن لینک ها نیستید ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید*سلام
من نمیتونم دانلود کنم. به صفحه ورود به سایت منتقل می شم... در حالی که در سایت وارد شدم... تازه ثبت نام کردم
صفحه را با ctrl+f5 لود کنید و یا با یک مرورگر دیگر تست کنید
پاسخ

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
Brick دانلود اسکریپت Zippy Painter ابزاری برای تکثیر آبجکتها Mohsen Omidvar 0 113 02-07-2017، 08:31 PM
Rainbow دانلود اسکریپت Traffic Trails ابزاری برای شبیه سازی نور خودرو در شب Mohsen Omidvar 0 197 09-05-2017، 11:48 AM
Lightbulb دانلود اسکریپت Welder ابزاری برای جوشکاری در تریدی اس مکس Mohsen Omidvar 0 345 16-04-2017، 04:28 PM
Information دانلود اسکریپت اندازه گیری فاصله بین اجسام در تریدی اس مکس Mohsen Omidvar 0 323 06-04-2017، 11:07 PM
Heart دانلود اسکریپت FAST ابزاری برای ریگ حرفه ای در مکس Mohsen Omidvar 0 329 13-03-2017، 10:33 PM
Brick دانلود اسکریپت Border Fill ابزاری برای پرکردن خودکار بردرها Mohsen Omidvar 0 623 14-01-2017، 11:49 AM
Star دانلود اسکریپت Substance Painter to VRAY تبدیل متریالهای پینتر به وی ری Mohsen Omidvar 0 487 17-12-2016، 10:28 AM

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان