سلام مهمان گرامی ، خوش آمدید. آیا این نخستین بازدید شماست ؟ وارد شده یا عضو شوید

انجمن های تخصصی علوم رایانه و هنرهای دیجیتال

مشکل در عدم باز شدن فایل
زمان کنونی: 23-10-2017، 01:38 AM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: saman3230
آخرین ارسال: saman3230
پاسخ 5
بازدید 591
محبوب کنید:

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشکل در عدم باز شدن فایل
با سلام و عرض ادب خدمت دوستان

من یه فایل حدودا 1 گیگابایتی دارم که وقتی میخوام با مکس 2016 باز کنم با وجود اینکه بیش از 1 ساعت صبر کردم باز نشد، اما با مکس 2016 بعد از حدود 20 دقیقه باز شد، اما مشکلی که دارم بعد از مدتی کار با مکس 17 در حین کار ناگهان هر خط در فایل وجود دارد تا بی نهایت امتداد پبدا می کنه و فایل یه جورایی خراب میشه (البته این توضیخ هم بدم که مشکل مربوط به این فایل نیست و تقریبا در تمام فایل ها بعد از مدتی کار این اتفاق میافته)

می خواستم بدونم این مشکلات از چی می تونه باشه

پیشاپیش ممنونم
پاسخ
نقل قول: من یه فایل حدودا 1 گیگابایتی دارم که وقتی میخوام با مکس 2016 باز کنم با وجود اینکه بیش از 1 ساعت صبر کردم باز نشد، اما با مکس 2016 بعد از حدود 20 دقیقه باز شد

سلام
احتمالا 2016 دوم منظورتون 2017 بوده؟!
 ببنید این مشکلات چندتا دلیل میتونه داشته باشه:
مدل سه بعدی شما حجمش زیاده و سیستم شما نمیتونه پردازش کنه
نرم افزار  باگ داره که با نصب سرویس پک ها حل میشه.
پلاگین زیاد نصب کردین که باعث اختلال در اجرای برنامه میشه.
توپولوژی مدل مشکل داره که باید در یک نرم افزار دیگه مثل زیبراش یا مادباکس ریتوپولوژی کنید.

برای حل این مشکلات لینک زیر را مطالعه نمایید :
*شما قادر به دیدن لینک ها نیستید ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید*
*شما قادر به دیدن لینک ها نیستید ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید*
خورشید باش که اگر خواستی بر کسی نتابی نتوانی.
پاسخ
 سپاس شده توسط saman3230
(26-05-2017، 11:48 AM)Mohsen Omidvar نوشته است: *شما قادر به دیدن لینک ها نیستید ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید*
نقل قول: من یه فایل حدودا 1 گیگابایتی دارم که وقتی میخوام با مکس 2016 باز کنم با وجود اینکه بیش از 1 ساعت صبر کردم باز نشد، اما با مکس 2016 بعد از حدود 20 دقیقه باز شد

سلام
احتمالا 2016 دوم منظورتون 2017 بوده؟!
 ببنید این مشکلات چندتا دلیل میتونه داشته باشه:
مدل سه بعدی شما حجمش زیاده و سیستم شما نمیتونه پردازش کنه
نرم افزار  باگ داره که با نصب سرویس پک ها حل میشه.
پلاگین زیاد نصب کردین که باعث اختلال در اجرای برنامه میشه.
توپولوژی مدل مشکل داره که باید در یک نرم افزار دیگه مثل زیبراش یا مادباکس ریتوپولوژی کنید.

برای حل این مشکلات لینک زیر را مطالعه نمایید :

با عرض سلام و تشکر بابت پاسخدهی شما

بله عذرخواهی می کنم منظورم 2017 بود

این فایل ، یک فایل راهرو (معماری) هستش و به جز vray 3.4 پلاگین دیگه نصب و استفاده نمیشه، کامپیوتری که هم این فایل را ایجاد و ادیت می کنه فوق العاده قوی و از RAM ddr4 استفاده میکنه و فایل های سنگین تر حتی تا 5 گیگ را به سادگی باز می کنه

سئوال اینجاست که چرا 16 به مشکل میخوره اما 17 به راحتی باز میکنه یا همین فایل را یه کامیپوتر ضعیف تر با 16 باز میکنه
پاسخ
در ورژن های بالاتر مکس سرعت کار در ویوپورت افزایش پیدا کرده و این موضوع طبیعیه
سرویس پک های 2016 رو از لینک زیر دانلود کنید :
https://goo.gl/VzmTII
خورشید باش که اگر خواستی بر کسی نتابی نتوانی.
پاسخ
 سپاس شده توسط saman3230
(26-05-2017، 02:15 PM)Mohsen Omidvar نوشته است: *شما قادر به دیدن لینک ها نیستید ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید*در ورژن های بالاتر مکس سرعت کار در ویوپورت افزایش پیدا کرده و این موضوع طبیعیه
سرویس پک های 2016 رو از لینک زیر دانلود کنید :
https://goo.gl/VzmTII

ممنونم ، نصب می کنم و بعد تست خبرشو خدمتتون خواهم داد
پاسخ
 سپاس شده توسط Mohsen Omidvar

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  مشکل مکس 17 در کار کردن برروی فایل saman3230 7 645 12-07-2017، 05:53 AM
آخرین ارسال: Mohsen Omidvar
  مشکل تری دی مکس پس از باز شدن فایل... marjan 4 1,463 21-07-2016، 02:05 PM
آخرین ارسال: abolfazl123
  مشکل در متریالهای Archshader vafa 9 7,868 26-12-2015، 04:58 PM
  مشکل در تغییر اندازه مدل سه بعدی در تری دی اس مکس kambujie 2 3,639 11-09-2014، 07:21 PM
  مشکل در مدلسازی بناهای گنبدی و مسجد fakhte.koko 3 4,846 03-07-2014، 09:56 AM
  مشکل در رندر vafa 4 4,933 19-11-2013، 10:53 AM
آخرین ارسال: vafa
  مشکل رندر در Forest pro brock 8 9,005 18-10-2013، 08:32 PM
آخرین ارسال: brock

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان