سلام مهمان گرامی ، خوش آمدید. آیا این نخستین بازدید شماست ؟ وارد شده یا عضو شوید

انجمن های تخصصی علوم رایانه و هنرهای دیجیتال

مشکل مکس 17 در کار کردن برروی فایل
زمان کنونی: 25-11-2017، 02:43 AM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 3 مهمان
نویسنده: saman3230
آخرین ارسال: Mohsen Omidvar
پاسخ 8
بازدید 778
محبوب کنید:

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشکل مکس 17 در کار کردن برروی فایل
سلام من یه سئوال دارم،  من یه فایل دارم که وقتی کوچکترین جزئی ازش مثل در یا پنجره یا میز رو به صورت SAVE SELECTED ازش استخراج می کنم ، فایل استخراج شده با حجم 900 مگابایت جدا شده و بعد از کمی کار برروی همین فایل به صورت تصادعدی بالا میره، جوری که شاید Merge کردن روی یک کامپیوتر  به سختی انجام و در بسیاری از واقع غیر ممکن میشه ، می خواستم بدونم مشکل از چی می تونه باشه

حجم فایل اصلی هم حدود 1.7 گیگابایت
پاسخ
سلام
احتمالا مشکل نرم افزاری باشه،تاپیک خطاها و باگهای مکس رو چک کنید و مواردی که توضیح دادم انجام بدین :
*شما قادر به دیدن لینک ها نیستید ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید*
*شما قادر به دیدن لینک ها نیستید ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید*
خورشید باش که اگر خواستی بر کسی نتابی نتوانی.
پاسخ
 سپاس شده توسط saman3230
سلام

جناب امیدوار ، بارها و بارها ویندوز و نرم افزار مجددا نصب کردم، ویندوز 10 / 8.1

جالب فایل سالم داره کار می کنه، گاهی از فایل دیگه چیزی درش ایمپورت میشه ، مثلا یه در یا میز و بعد از یه مدت ناگهان حجم فایل به طرز عجیبی بالا میره و سنگین میشه، حتی وقتی از اون فایل بخش کوچکی رو بصورت save seleted خارج می کنیم اون فایل با حجم 900 مگابایت و یا بیشتر استخراج میشه

یا حتی وقتی اون فایل save seleted شده را در کنار فایل دیگه merge میکنیم اون فایل ناگهان سنگین و در خیلی از مواقع دیگه غیرقایل استفاده میشه

جناب امیدوار برای اینکه از ارورهای مکس در هنگام باز کردن فایل یا freez شدن های پیاپی در هنگام کار با فایل جلوگیری کنیم بهترین روش چیه و اینکه مکس 17 قدرت خوبی توی باز کردن فایل های سنگین داره هما در کار به روانی 16 نیست ، پیشنهاد شما کار با کدوم ورژن هست (توضیح اینکه در هر 2 ورژن تمامی سرویس پک ها نصب شده اند)
پاسخ
والا تا حالا چنین مشکلی نداشتم،مواردی که تو تاپیک خطاهای مکس گفتم انجام بدین معمولا مشکل حل میشه ،توضیحات رو کامل بخونید.
در حال حاضر مکس 2018  بهتره
پاسخ
 سپاس شده توسط saman3230
(06-07-2017، 08:02 PM)Mohsen Omidvar نوشته است: *شما قادر به دیدن لینک ها نیستید ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید*والا تا حالا چنین مشکلی نداشتم،مواردی که تو تاپیک خطاهای مکس گفتم انجام بدین معمولا مشکل حل میشه ،توضیحات رو کامل بخونید.

جناب امیدوار ، وی ری برای این نسخه نیامده !! با این مشکل چه باید کرد
پاسخ
(08-07-2017، 06:54 PM)saman3230 نوشته است: *شما قادر به دیدن لینک ها نیستید ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید*
(06-07-2017، 08:02 PM)Mohsen Omidvar نوشته است: *شما قادر به دیدن لینک ها نیستید ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید*والا تا حالا چنین مشکلی نداشتم،مواردی که تو تاپیک خطاهای مکس گفتم انجام بدین معمولا مشکل حل میشه ،توضیحات رو کامل بخونید.

جناب امیدوار ، وی ری برای این نسخه نیامده !! با این مشکل چه باید کرد
2017 نصب کنید. 2018 بصورت پیش فرض موتور آرنولد داره که با استفاده از این موتور رندر قدرتمند شما نیازی به وی ری نخواهید داشت.
پاسخ
سلام

جناب امیدوار یه سئوال اینکه مکس 17 بعد از حدود نیم ساعت فایل 2.6 گیگی رو باز ولی وقتی روی continue می زنیم کل مکس بسته میشه ایراد از چی می تونه باشه ؟
پاسخ
سلام
احتمالا حجم فایل بالاست و رم کم میاره
پاسخ

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  مشکل در عدم باز شدن فایل saman3230 4 729 26-05-2017، 04:51 PM
آخرین ارسال: saman3230
  مشکل تری دی مکس پس از باز شدن فایل... marjan 4 1,611 21-07-2016، 02:05 PM
آخرین ارسال: abolfazl123
  مشکل در متریالهای Archshader vafa 9 8,153 26-12-2015، 04:58 PM
  کرش کردن برنامه موقع شروع رندر Ariamisagh 1 1,941 17-12-2015، 06:48 PM
  نحوه کپی کردن یک آیتم از یک پروژه به پروژه دیگر در 3d max sentak 2 2,737 07-09-2015، 11:06 PM
آخرین ارسال: sentak
  مشکل در تغییر اندازه مدل سه بعدی در تری دی اس مکس kambujie 2 3,740 11-09-2014، 07:21 PM
  مشکل در مدلسازی بناهای گنبدی و مسجد fakhte.koko 3 4,970 03-07-2014، 09:56 AM

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 3 مهمان