سلام مهمان گرامی ، خوش آمدید. آیا این نخستین بازدید شماست ؟ وارد شده یا عضو شوید

انجمن های تخصصی علوم رایانه و هنرهای دیجیتال

*شما قادر به دیدن لینک ها نیستید ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید*

*شما قادر به دیدن لینک ها نیستید ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید*

خطاها و باگ های رایج در مکس | 3ds max | Error
زمان کنونی: 16-06-2019، 03:04 AM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 18 مهمان
نویسنده: Mohsen Omidvar
آخرین ارسال: yuri815
پاسخ 87
بازدید 105293
محبوب کنید:

امتیاز موضوع:
  • 5 رأی - میانگین امتیازات: 2.8
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
خطاها و باگ های رایج در مکس | 3ds max | Error
آپدیت ها و سرویس پک ها رو نصب کنید به احتمال زیاد مشکلتون حل میشه. همچنین در هنگام ذخیره کردن به حجم مدلها دقت کنید ممکنه مدلی رو با حجم بسیار بالا ذخیره کرده باشید و در هنگام اجرای  دوباره ،سیستم شما توان پردازش مدل رو به درستی نداشته باشه.
*شما قادر به دیدن لینک ها نیستید ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید* | *شما قادر به دیدن لینک ها نیستید ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید* | *شما قادر به دیدن لینک ها نیستید ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید*
خورشید باش که اگر خواستی بر کسی نتابی نتوانی.
پاسخ
با آپدیت نرم افزار و وی ری حل شد. ممنون
پاسخ
 سپاس شده توسط Mohsen Omidvar
سلام دوستان...من تری دی مکس رو روی ویندوز 10 قبلا نصب کرده بودم .بعد مثل اینکه آنتی ویروس کرک تری دی مکس رو پاک کرده بود و نرم افزار کار نمیکرد.مجبور شدم برای نصب نرم افزار دوباره ویندوز نصب کنم...الان اومدم تری دی مکس 2016 رو نصب کنم قبل از اینکه نصب تموم بشه این پیام میداد:

Source file not found:F\xxx\autodesk 3d max 2016\1\DVD Image\Content\ADSKMaterials\2016\CM\Materi~1.cab. Verify that the file exists and that you can access it.
پاسخ

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  Error marjan 4 4,697 11-05-2015، 11:41 AM
آخرین ارسال: Mohsen Omidvar

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 18 مهمان