سلام مهمان گرامی ، خوش آمدید. آیا این نخستین بازدید شماست ؟ وارد شده یا عضو شوید

انجمن های تخصصی علوم رایانه و هنرهای دیجیتال

مشکل رندر در Forest pro
زمان کنونی: 24-11-2017، 01:53 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 3 مهمان
نویسنده: brock
آخرین ارسال: brock
پاسخ 9
بازدید 9263
محبوب کنید:

امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 4.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشکل رندر در Forest pro
من زمانی که از forest proدر صحنه استفاده میکنم و رندر میگیرم این ارور رو میده
ارور:
Some forest objects were not built correctly in the last render.see"view stats"(general rollout)to get additional information about the error:
Forest001
قسمتی از رندر هم که آبجکت فارست قرار داره سیاهه
کسی میدونه این پلاگین چشه؟Error
پاسخ
این پلاگین چون کرک شده است معمولا مشکلات زیادی داره و گاهی بی دلیل مکس کرش میکنه
وقتی از وی ری یا منتال و .. استفاده میکنی دقت کن که حتما از متریالهای مربوط به اون موتور رندر استفاده کنی
*شما قادر به دیدن لینک ها نیستید ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید*
*شما قادر به دیدن لینک ها نیستید ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید*
خورشید باش که اگر خواستی بر کسی نتابی نتوانی.
پاسخ
من اتفاقا از متریال ها و آبجکت های پیشفرض خودش استفاده کردم.ولی در زمان رندر همه جا بغیر از قسمتی که آبجکت فارست وجود داره رندر میشه(سیاه نشون میده)
پاسخ
 سپاس شده توسط Mohsen Omidvar
از چه موتور رندری استفاده میکنی ؟
از چه دوربینی استفاده میکنی ؟
در نورپردازیت از افکت خاصی استفاده کردی؟
آیا از Exposure control هم استفاده کردی؟
مکس رو باز کن و با فارست آبجکتهای جدیدی بساز و تست کن ببین بازم مشکل داری،به نظر میاد قبلا ابجکتی رو ساختی و بخشی از اون رو حذف کردی
پاسخ
من از ویری استفاده میکنم.
از vray physical camera بعنوان دوربین استفاده میکنم
از افکت خاصی استفاده نکردم
اگه منظورتون exposureموجود در فیزیکال کمرا ویری هست من تیکش رو نگه داشتم.ولی درهر صورت فک نکنم بهش ربطی داشته باشه

کاری که شما گفتیرو انجام دادم.وضعیت اینگونه است

در ویوپورت
[تصویر:  h004089_10-17-2013_09-31-14_.jpg]
رندر
[تصویر:  g08473_1.jpg]
(راستی عجب سایتی داری محسن آقا تا سوالو میپرسیم جوابو میشنویم.درحالیکه تو مصطفی تری دی اینجوری نیست)
پاسخ
یه سری آبجکت غیر از فارست به محیط اضافه کنید ببینید اونها هم سیاه نمایش داده میشن
اگه سیاه نمایش داده میشن که نورپردازیتون باید اصلاح شه
منظور من exposure مربوط به environment که با کلید میانبر8 نمایش داده میشه

در مورد سایت هم من آنلاین بودم و تونستم به موقع جواب بدم ،مقایسه سایت و مصطفی تری دی کار جالبی نیست .. ممکنه کسی سرش شلوغ باشه یا آفلاین باشه و حتی سوال شما رو نبینه
پاسخ
آقا محسن من چندتا باکس اضافه کردم اینجوری شد.(باکس ها روی آبجکت فارست رسم شده ولی آبجکت فارست قابل مشاهده نیست)
[تصویر:  a62771_2.jpg]
پاسخ
پیشنهاد میکنم با استفاده نرم افزار your unistaller یا full unistall فورست رو حذف کنید و دوباره نصب کنید
راستی مکس و فارستت ورژن چنده ؟
پاسخ
محسن آقا ممنون درست شده.این مشکل مربوط میشده به تراکم زیاد آبجکت فارست که ویری نمیتونسته اونو رندر کنه.بایستی توی تنظیماتdistribution براساس خواسته ام چمنهارو تکثیر میکردم.
پاسخ
 سپاس شده توسط Mohsen Omidvar

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  مشکل مکس 17 در کار کردن برروی فایل saman3230 7 763 12-07-2017، 05:53 AM
آخرین ارسال: Mohsen Omidvar
  مشکل در عدم باز شدن فایل saman3230 4 717 26-05-2017، 04:51 PM
آخرین ارسال: saman3230
  مشکل تری دی مکس پس از باز شدن فایل... marjan 4 1,600 21-07-2016، 02:05 PM
آخرین ارسال: abolfazl123
Star آموزش رندر جواهرات در مکس و وی ری Mohsen Omidvar 1 1,860 13-07-2016، 10:44 PM
  مشکل در متریالهای Archshader vafa 9 8,147 26-12-2015، 04:58 PM
  کرش کردن برنامه موقع شروع رندر Ariamisagh 1 1,938 17-12-2015، 06:48 PM
  مشكل رندر تري دي مكس marjan 11 5,195 25-05-2015، 11:07 PM

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 3 مهمان